NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

AEGEA QUANTUM RESONANCE TECHNOLOGY

Pytanie: Co to jest holograficzny QuBIT?

Odpowiedź: Holograficzny QuBIT to innowatorski forma aplikacji częstotliwości, które zostały specjalnie zaprogramowane na różne dolegliwości, problemy zdrowotne oraz aby poprawić wyniki. Po zastosowaniu miejscowym Holograficzny QuBIT przekazuje pola częstotliwości podobne do aktywnych składników występujących w elementach naturalnych, olejkach eterycznych, składnikach odżywczych lub innych substancjach.

Pytanie: Czym jest Hologram i jakie ma zastosowania?

Odpowiedź: Hologramy mają bardzo unikalne właściwości. Jedną z tych właściwości jest możliwość działania jako urządzenie magazynujące informacje; każda część zawiera informacje o całości. Niektóre z najbardziej zaawansowanych komputerów używanych przez duże korporacje zawierają hologramy do przechowywania ogromnych ilości danych i informacji. Nasze hologramy działają jako urządzenie do przechowywania podłużnych fal elektromagnetycznych ze względu na ich wyjątkowe właściwości i zdolność do przechowywania informacji. Ta przechowywana informacja może być używana do wspomagania twojego ciała w przywracaniu go do normalnego, zrównoważonego stanu czy przyspieszenia reperacji.

Pytanie: W jaki sposób program Hologram QuBIT jest zaprogramowany na korzyści dla organizmu?

Odpowiedź: Holograficzne QuBITy  są programowane za pomocą opatentowanej kombinacji znanych częstotliwości pochodnych oraz częstotliwości składników bioaktywnych. Każdy aktywny składnik, który może być substancją odżywczą lub lekiem, umieszczany jest w roztworze wodnym, a częstotliwość jest ekstrahowana. Podłużne fale elektromagnetyczne lub pola skalarne ładują wybrane bioaktywne częstotliwości na naszą płytkę Hologramową QuBit.

Pytanie: Czy różne rodzaje częstotliwości mogą wpływać na ciało?

Odpowiedź: Jest to dobrze znany fakt, że różne częstotliwości mogą wpływać na ludzkie ciało w określony sposób. Opatentowane wykorzystanie częstotliwości ultradźwiękowych i elektromagnetycznych służy do przyspieszenia czasu regeneracji uszkodzonej tkanki ciała i złamanych kości. Ciało ludzkie ma wpływ nie tylko na częstotliwości, lecz także wykorzystuje częstotliwości do wewnętrznej komunikacji. Ciało ludzkie składa się z wielu systemów, które wymieniają miedzy sobą energię i informacje w sobie, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego ciała. Razem, kiedy wszystkie te systemy działają harmonijnie, nasze ciało zaczyna funkcjonować jako całość. Przykładem takiej komunikacji jest chociażby centralny układ nerwowy człowieka, który składa się z neuronów wykorzystujących częstotliwości elektryczne do przekazywania informacji w całym ciele.

Pytanie: Co może wchodzić w interakcje z polem energetycznym naszego ciała?

Odpowiedź: Stresory dla ludzkiego ciała ogromnie wzrosły w ciągu ostatnich kilku dekad. Genetycznie modyfikowane pożywienie, zanieczyszczenia, toksyny itp. To wszystko wpłynęło na zdolność naszego organizmu do funkcjonowania w sposób, w jaki był on naturalnie przeznaczony. Wynalazki takie jak radia, komunikacja komórkowa, WiFi i inne podobne urządzenia, przenoszą fale elektromagnetyczne powodując nowy rodzaj stresu dla ciała zwanego zanieczyszczeniem elektromagnetycznym (EMF). Możliwości radzenia sobie z bólem, dolegliwościami, problemami zdrowotnymi i innymi czynnikami stresującymi ciało rozwinął się ogromnie w ciągu ostatnich kilku stuleci. Branża medyczna to kwitnący przemysł, który zajmuje się przede wszystkim naprawą tych problemów. W dzisiejszych czasach wydaje się, że lekarstwo na te problemy ma formę jakiegoś środka chemicznego, który jest spożywany w ciele. Na przykład, gdy część ciała zostaje uszkodzona, nasze naturalne mechanizmy ochronne zaczynają działać. Liczba białych krwinek w miejscu urazu wzrasta, co powoduje stan zapalny, utratę mobilności, ból. Wszystkie te symptomy są potencjalnie ważną informacją, ale gdy już wiemy że jesteśmy ranni to ból nie jest nam potrzeby. Biorąc dla przykładu Ibuprofen działa on jako środek przeciwbólowy ze względu na jego zdolność do hamowania syntezy prostaglandyn. Czyni to poprzez zakłócanie cyklooksygenazy enzymatycznej, która katalizuje konwersję kwasu arachidonowego w prostaglandyny, co w efekcie pomoże złagodzić ból i rozwiązać jeden problem, ale może również stworzyć inne. Oprócz szkodliwości dla wątroby, ibuprofen może powodować bóle brzucha, zaparcia, gaz, zgagę, nudności, wymioty i biegunkę.

Alternatywne rozwiązania tych problemów – takie jak medycyna wschodnia – przyjmują odmienne podejście. Podczas gdy podejście medycyny zachodniej wyraźnie oddziela zdrowie i choroby, podejście medycyny wschodniej uważa zdrowie za stan zrównoważony, a chorobę jako stan niezrównoważony.

Medycyna Wschodnioazjatycka dzieli ciało na części według ich funkcji, a nie ich struktury: anatomicznej, fizjologicznej i psychologicznej. Te części są połączone przez coś, co nazywają “meridianami”, które są ścieżkami elektrycznymi, które niosą energię i informacje po całym ciele.

Kiedy przepływ energii i informacji przez te ścieżki jest zablokowany lub spowolniony, nasze ciało wchodzi w stan zaburzenia, co ostatecznie prowadzi do wszelkich chorób. Elektryczność, magnetyzm, fale elektromagnetyczne / pola i fale akustyczne mogą być używane do wysyłania wiadomości do ciała i jego pola energetycznego. Różne formy fal elektromagnetycznych / pól i częstotliwości mogą wpływać na ludzkie ciało.

Pytanie: W jaki sposób kwantyty holograficzne mogą wzmocnić organizm lub go usprawnić?

Odpowiedź: Hologramy QuBIT zwiększają metabolizm komórek poprzez częstotliwość, która jest korzystna i harmonijna w stosunku do częstotliwości żywych komórek, pomagając w ten sposób w optymalnym funkcjonowaniu.

Pytanie: Kiedy i kto zaczął korzystać z częstotliwości, aby uzdrowić ciało?

Odpowiedź: Zastosowanie aplikacji częstotliwości do uzdrawiania organizmu było już od czasów wynalazcy Nikola Tesli (1856-1943), pioniera technologii elektrycznej. Jako jeden z najbardziej wpływowych naukowców ubiegłego wieku, Tesla był geniuszem, który urodził się przed swoim czasem. Jego wynalazki w zakresie prądu przemiennego, silników elektrycznych, radia, stworzyły podstawy naszego współczesnego społeczeństwa. Chociaż większość jego pomysłów i wynalazków jest dobrze znana i dziś powszechnie używana, niektóre z nich pozostają zapomniane. Jednym z nich był jego wynalazek podłużnych fal elektromagnetycznych. Ten rodzaj fali elektromagnetycznej zaprzeczył przyjętej teorii głównego nurtu Heinricha Hertza, że ​​fale elektromagnetyczne były poprzeczne. Zamiast łączenia ich wyników eksperymentalnych w jednolity dowód na oryginalne równania Maxwella, obaj kłócili się o to, kto miał rację, a kto był w błędzie. Ostatecznie main-streamowa nauka utknęła w teorii Hertza. W międzyczasie do tej pory zapomniano o falach elektromagnetycznych o podłużnym kształcie. Naukowiec imieniem dr Konstantin Meyl podjął pracę Tesli. Dr Meyl był w stanie eksperymentalnie i wielokrotnie udowadniać istnienie tych fal elektromagnetycznych i rozwinąć tę teorię. Udowodnienie istnienia podłużnych fal elektromagnetycznych otwiera zupełnie nowy obszar nauki, który świat powinien zrozumieć. Dzięki ogromnym nakładom badawczo-rozwojowym udało nam się znaleźć sposoby zastosowania tej najnowocześniejszej technologii do praktycznych zastosowań. Jednym z tych nowych zastosowań są nasze Hologramy Kwantowe stworzone dzięki naszej opatentowanej innowacyjnej technologii.

Pytanie: Jakie są przykłady wykorzystania częstotliwości aby uzdrowić ciało?

Odpowiedź: Niektóre przykłady obejmują:

– Terapia magnetyczno-elektromagnetyczna

– Częstotliwości ultradźwiękowe do szybszego leczenia kości

– Pola elektryczne / elektromagnetyczne do szybszego leczenia kości

– Światło przyspiesza gojenie się ran
– Itd.

Pytanie: Czym jest częstotliwość w odniesieniu do energii elektrycznej, oraz co w naszym ciele ma energię elektryczną?

Odpowiedź: Częstotliwość to mierzalna stopa energii elektrycznej, która jest stała między dowolnymi dwoma punktami. W książce “Ciało elektryczne: elektromagnetyzm i fundament życia” Roberta O. Beckera i Gary’ego Seldena, Becker, chirurg ortopeda w SUNY Upstate Medical, opisał swoje badania jako zrozumienie „naszego bioelektrycznego ciała”. Książka stwierdza, że ​​każda żywa istota ma częstotliwość elektryczną.

Pytanie: Czy Holograficzne pola poprawiają normalną komunikację komórkową poprzez sygnalizację rezonansu?

Odpowiedź. Tak. Niskie pola biofrequency (lub fale skalarne) poruszające się na określonych częstotliwościach przez płyn śródmiąższowy pomiędzy komórkami tworzą rezonans sygnałów, które wzmacniają sygnały endogeniczne. Pola o zmiennej częstotliwości przemieszczają swobodne elektrony wewnątrz układów pierścieniowych, takich jak benzen, puryna i pirymidyna powszechnie występujące w ludzkich komórkach, które indukują mały prąd elektryczny, który dostarcza energii niezbędnej do reakcji komórkowych. Komórki poruszają się w rezonansie, który czerpie energię i informacje z innych komórek i ze środowiska. Pola o częstotliwości biologicznej utworzone z fal skalarnych lub fal elektromagnetycznych wykazały zdolność do poprawy uwalniania tlenku azotu, polepszenia przepływu krwi, metylacji DNA, aktywacji enzymów antyoksydacyjnych i zmniejszenia stanu zapalnego.

Pytanie: Jak przebiega normalna endogenna elektrofizyczna komunikacja komórkowa?

Odpowiedź: Posłańcy chemiczni, tacy jak hormony, neuroprzekaźniki i przeciwciała, przemieszczają się przez małą przestrzeń śródmiąższową między komórkami i przyłączają się do receptorów przekazujących sygnały elektrochemiczne, które prowadzą do odpowiedzi komórkowej. Każda żywa istota emituje wibrujące pole energetyczne z unikalną częstotliwością. Mózg przetwarza informacje i komunikuje się z ciałem poprzez wzorce częstotliwości fal. Pamięć jest przechowywana w mózgu kory mózgowej w grupach komórkowych dostrojonych do określonych częstotliwości, umożliwiając rozpoznawanie wzoru. Normalna komunikacja komórkowa może ulec pogorszeniu w warunkach choroby, choroby lub uszkodzenia tkanki.

Pytanie: Czy fale podłużne (skalarne) mogą przenosić informacje o narkotykach?

Odpowiedź:  W studium dowodu koncepcji, fale skalarne wykorzystujące bioczęstotliwość leku clotrimazol zostały porównane z aktywnym lekiem w modelu invitro drożdży. Zgodnie z przewidywaniami, bezpośredni (chemiczny) dodatek klotrimazolu wykazał silne hamowanie wzrostu w stosunku do wyniku bazowego (p <0,0001). Częstotliwości hamowania uzyskane przez zwykły transfer informacji klotrimazolem za pomocą rezonansu falowego (fizycznego) skalarnego stanowiły połowę bezpośredniego działania leku, ale nadal są znaczące w stosunku do wyniku bazowego(p <0,0001). Badacze doszli do wniosku, że połączenie zarówno chemicznych, jak i fizycznych ścieżek może zwiększyć pożądany efekt terapeutyczny bez wzrostu niepożądanych efektów ubocznych.

Pytanie: Jeśli dana osoba jest nadwrażliwa lub uczulona na dany składnik, czy będzie odczuwać niekorzystne skutki częstotliwości Hologramu QuBIT tego samego składnika?

Odpowiedź: Jeśli ciało nie potrzebuje lub nie chce informacji przechowywanych na hologramie, ignoruje je. Jeśli chodzi o reakcje alergiczne, weźmy na przykład, jeśli dana osoba jest uczulona lub nadwrażliwa na ibuprofen, a osoba spożywa ibuprofen, wówczas ciało podejmie próbę odrzucenia go w reakcji alergicznej. To samo dotyczy częstotliwości składników przechowywanych w formie holograficznej. Przy częstotliwościach przechowywanych na Hologramie QuBIT, ciało nie musi używać częstotliwości, jeśli nie jest korzystne dla organizmu; odrzuci je. Na przykład, jeśli przez cały dzień przebywasz w słońcu, a twoje ciało wytwarza wystarczającą ilość witaminy D, wtedy twoje ciało zignoruje częstotliwość i przestanie produkować witaminę D. W istocie ciało decyduje, czego potrzebuje organizm. Bez tego wrodzonego systemu ludzie żyjący na równiku będą stale wytwarzać witaminę D3.

Pytanie: Czy jest możliwe, aby dana osoba została znieczulona na te same częstotliwości, co sprawi, że z czasem będą one mniej skuteczne? Jeśli tak, to jak długa powinna być przerwa od momentu, w którym pacjent zacznie ponownie stosować QuBIT?

Odpowiedź: Nie spotkaliśmy nikogo, kto został znieczulony na określoną częstotliwość. Ponownie, podobnie jak częstotliwość od słońca, jeśli potrzebujesz częstotliwości, twoje ciało ją zaakceptuje; jeśli jej nie potrzebujesz, twoje ciało ją zignoruje.

Pytanie: Czy niektóre części ciała są bardziej otwarte na częstotliwości? Jakie części ciała lub rodzaje tkanek są mniej podatne na częstotliwości?

Odpowiedź: Punkty przepływu krwi i punkty meridianowe są najbardziej podatne na częstotliwości. Woda i krew są bardziej podatne na przyjmowanie informacji niż coś w rodzaju kolana z ograniczonym przepływem krwi. Odkryliśmy również, że miejsca na ciele z obfitą ilościa tłuszczu nie są receptywne; w tym przypadku najlepiej umieścić QuBIT na nadgarstkach bliżej przepływu krwi. Umieszczenie Hologramów na wyznaczonych punktach meridianowych zwiększy ich skuteczność. Hologram ENRGETIC RELIEF na ból najlepiej nakleić w miejsce gdzie występuje problem.

Pytanie Jaką moc ma częstotliwość emitowana przez QuBIT?

Odpowiedź: Nic nigdy nie jest emitowane. Nie ma źródła zasilania. Hologramy QuBIT zawierają subtelne pola energetyczne, na które wrażliwe jest ludzkie pole energetyczne i na które reaguje. To subtelne pole energetyczne zawiera informacje, które przekazuje wiadomość do ciała. Pola ciała mogą akceptować informacje o różnych częstotliwościach, zarówno wysokich, jak i niskich.

Pytanie: Czy częstotliwość zmienia się w zależności od dawki użytego składnika, czy też zawsze jest to jedna częstotliwość / składnik niezależnie od dawki?

Odpowiedź: Nie, częstotliwość się nie zmienia. Jeśli częstotliwość i informacje są tam przechowywane, są też dostępne dla ciała. Nie ma dawki ani poziomów. Częstotliwość składnika nie zmienia się w zależności od dawki, zawsze jest taka sama.

Pytanie: Czy pola emitowane przez Hologramy QuBIT są statyczne lub pulsacyjne?
Odpowiedź: Nic nie jest emitowane ani nie pulsuje. Jeśli krew przechodzi obok Hologramu QuBIT, twoje ciało może zdecydować, czy zaakceptować częstotliwości i jej korzyści, ale nie reaguje na nic statyczne lub pulsujące.

Pytanie: Jak szybko można rozpoznać korzyści terapeutyczne dzięki Hologramom QuBITs?

Odpowiedź: Wszystko zależy od tego, jak wrażliwe jest ciało danej osoby na pole bioczęstotliwości. Dla niektórych ludzi efekty mogą być natychmiastowe, podczas gdy inne mogą trwać dłużej. Indywidualne czasy reakcji mogą się różnić.

Pytanie: Czy istnieją dowody na to, że korzyści terapeutyczne poprawiają się wraz z czasem lub liczbą aplikacji?

Odpowiedź: Tak, wykazano między innymi, że jedną z korzyści jest lepsze dotlenienie organizmu co pomaga oczyścić organizm. Im więcej razy nosisz Hologramy QuBITs, tym więcej powinieneś czerpać korzyści. Zaobserwowaliśmy, że im dłużej pacjent nosi Hologramy QuBIT, tym lepszy jest wynik, ponieważ istnieje wiele długoterminowych korzyści zwiększonego przepływu krwi i dotlenienia krwi w sposób ciągły.

Pytanie: Czy są rzeczy, które mogę zrobić, aby wzmocnić efekt Hologramów QuBIT?

Odpowiedź: Odpowiednie nawodnienie i elektrolity pomagają organizmowi czerpać lepsze korzyści z Hologramów QuBIT. Ponieważ większość efektów występuje z powodu działania jonów, w szczególności wapnia, sodu, potasu i magnezu, te jony i elektrolity muszą znajdować się na właściwych poziomach w organizmie. Właściwe i spójne nawodnienie wspomaga ten proces. Pij dużo wody. Czysta, alkaliczna woda jest najlepsza.

Pytanie: Czy mogę przedawkować pole magnetyczne?

Odpowiedź:  Pola o niskiej częstotliwości i małej intensywności mają minimalny wpływ na zdrowe komórki. Komórka nie może wytworzyć więcej energii niż jest w stanie wykorzystać. Innymi słowy, nie można go “naładować” polami o bio-częstotliwościach. Tylko niezdrowe lub niezrównoważone komórki potrzebują i wykorzystują dodatkową energię z terapeutycznych pól bio-częstotliwości, aby uzyskać lepsze wyniki. Zarówno kwantowa teoria pola, jak i teoria strun wyrażają to zjawisko na poziomie atomowym i subatomowym, reprezentując wszystko w kategoriach pola lub wibracji energii. Olejek eteryczny Lavender ma wysoką częstotliwość 118 MHz. Olej różany jest bardzo wysoki przy 320 MHz .Wystarczy, aby dać ci wyobrażenie, że ciało spada do częstotliwości około 58 MHz z przeziębieniem lub grypą, około 42 MHz, kiedy może pojawić się rak, i spada do około 20 MHz, gdy rozpoczyna się proces śmierci. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa częstotliwość ciała, tym lepiej funkcjonuje.

Pytanie: Czy są jakieś wizualizacje pokazujące skuteczność Hologramów QuBITs?

Odpowiedź: Obraz z kamery termowizyjnej wizualnie ilustruje, jak skuteczne mogą być Hologramy QuBITs. Hologram ENERGETIC RELIEF zarówno łagodzi ból jak również zwiększa przepływ krwi. Zwiększenie przepływu krwi powoduje szybszy powrót do zdrowia. Poniżej znajdują się zdjęcia przed i po osób z ciężkim bólem w dolnej części pleców. Po lewej stronie widać, że dolny grzbiet jest rozpalony i bardzo czerwony. Po prawej stronie widać, że przy użyciu Hologramów ENERGETIC RELIEF stan zapalny ustąpił znacznie, powodując mniejszy ból już po zaledwie trzydziestu minutach.

Fotografia Kirliana to kolejny sposób na pokazanie zmian energetycznych w materii. Po lewej zdjęcie Kirliana liścia. Widać, że nie jest bardzo jasny, co oznacza, że ​​nie ma zbyt wiele energii. Po prawej zdjęcie Kirliana liścia z tego samego oddziału, które miało Hologram QuBIT  na dwie godziny. Widać wyraźnie, że jest prawie całkowicie oświetlony, co oznacza, że ​​jest więcej energii.

Our vision is to elevate the quality of life through innovative technology solutions. We support this vision by embracing the simplicity of energy, frequency & vibration.