MEDYCYNA JUTRA JUŻ DZIŚ

Naszą wizją jest podnosić jakość życia przez innowacyjne rozwiązanie technologiczne. Realizujemy tą wizję dając światu prostotę energii, częstotliwości i wibracji.

MISSION STEATMENT

W firmie AEGEA podnieśliśmy “zdrowie & wellness” na totalnie nowy poziom. Naszą misją jest transformacja i podniesienie ludzkiego potencjału a nasze produkty zostały stworzone właśnie z tą myślą.

Bez względu na to czy rozważasz je dla siebie czy dla innych, AEGEA zobowiązuje się realizowania swojej misji polepszania ludzkiego życia, oferując platformę zdrowotną oraz społeczność podobnie myślących osób, która jest ponad granice krajów i miast na całym świecie.

NASZ POWÓD

AEGEA jest pierwszą i jedyną firmą na świecie, która oferuje innowacyjne holistyczne podejście na życiowej podróży.

To coś więcej niż produkty. Chodzi o sensowne chwile życia, relacje i doświadczenia.

AEGEA jest ekosystemem pełnym ludzi, a także najnowocześniejszych produktów, a także doświadczonym zespołem korporacyjnym, który może urzeczywistnić marzenia.

AEGEA zapewnia możliwości zarobku niezależnym Partnerom, przedstawicielom handlowym czy przedsiębiorcom, przynosząc korzyści klientom i użytkownikom na całym świecie.

INNOWACJA

Jesteśmy wdzięczni, że możemy dzielić się naszymi produktami i filozofią ze światem.

Zakres produktów AEGEA odzwierciedla dążenie do doskonałości i innowacji z całego świata.

Nasze portfolio jest celowo zróżnicowane z podstawowymi elementami stylu życia, które są dystrybuowane za pośrednictwem naszego modelu sprzedaży detalicznej, oferując różnorodne potencjalne źródła dochodów.

Poprzez nasz zespół przedstawicieli, AEGEA zobowiązała się do dostarczania naszym klientom nowych i unikalnych produktów, które poprawią ich życie.

MIEJSCE DOCELOWE

Społeczność jak żadna inna. Miejsce docelowe dla wszystkich. AEGEA będzie budować ekscytujące międzynarodowe miasto sztuki i rozrywki, oparte na naszej kolektywnej historii i bogatym dziedzictwie, i poświęcone sztuce dobrego życia.

AEGEA połączy najlepsze cywilizacje, aby zapewnić niezrównane doświadczenia poprawiające jakość życia, wszystkie dzięki indywidualnemu podejściu.

Możesz mieszkać lub po prostu odwiedzić spektakularne tematyczne i wciągające lokale rozrywkowe i kulturalne w AEGEA, każde miejsce przeznaczenia samo w sobie!

WIĘCEJ O AEGEA – MIEJSCE DOCELOWE

Przewidywana na jedno z największych projektów rozwojowych na świecie, AEGEA ™ to planowane międzynarodowe miasto rozrywki i sztuki w południowo-centralnej Florydzie. Markowe “Entertainment Living ™”, spektakularne ustawienia nabrzeża, romantyczna architektura i nieskończone możliwości rozrywki w AEGEA łączą się, tworząc niezrównany cel życia. Następna generacja parków rozrywki AEGEA, zatytułowana “Wioski rozrywki”, będzie fascynować i oświecać, dzięki wyjątkowym atrakcjom wykorzystującym najbardziej zaawansowane systemy jazdy, technologie i efekty, i będą oparte na prawdziwych, ponadczasowych koncepcjach, które będą atrakcyjne dla ludzi w każdym wieku i tła.

Europejskie wioski kulturowe AEGEA z autentyczną klasyczną architekturą, deptakami i ekologicznym designem zapewniają wciągające wrażenia z podróży międzynarodowych. Każda wioska będzie rynkiem marek, obejmującym szeroką gamę międzynarodowych firm i produktów.

Dziedzictwo AEGEA sięga tysięcy lat wstecz do zaawansowanego żeglarza na starożytnym skrzyżowaniu świata, gdzie zebrano najlepsze pomysły, produkty i innowacje. Uważane za miejsce narodzin zachodniej cywilizacji, to pokojowe społeczeństwo było znane ze swojej architektury i wyjątkowego standardu życia, ceniąc sztukę i rozrywkę. Czasami określany jako “The Best of Civilization” lub “The World’s Museum”, AEGEA chroni wspaniałe i różnorodne kultury świata poprzez sztukę, kulturę i architekturę. Jako żywa stała ekspozycja światowa, AEGEA stanie się również wiodącym ośrodkiem innowacji koncentrującym się na komunikacji, transporcie, energii i technologii rolniczej.

Wizja AEGEA brzmi: “stać się najważniejszym globalnym miejscem przeznaczenia, które przemienia i podnosi ludzki duch”. Podobnie jak miasto AEGEA zaprezentuje najlepsze z tego świata w jednym miejscu, AEGEA online będzie źródłem unikalnych produktów, które mogą rzeczywiście poprawić życie, które mogą pomóc w transformacji i podniesieniu ludzkiego ducha. AEGEA będzie nieustannie poszukiwać znaczących innowacji, aby poprawić styl życia i zdrowe życie.

Our vision is to elevate the quality of life through innovative technology solutions. We support this vision by embracing the simplicity of energy, frequency & vibration.